• In English
 • Захист об'єктів критичної інфраструктури та безпека населення: Ігор Клименко з робочою поїздкою на Одещині
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 29 листопада 2023 року о 14:51

  Провів оперативну нараду під час робочої поїздки на Одещину. Заслухав керівників регіональних підрозділів Національної поліції та ДСНС, а також начальників Південного регіонального управління Держприкордонслужби та Південного регіонального управління Нацгвардії. Про це повідомив Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко у своєму Telegram-каналі.

  "У фокусі уваги - захист обʼєктів енергетичної інфраструктури, забезпечення безпеки населення та координація дій усіх відповідальних органів і служб під час надзвичайних ситуацій. Нещодавня негода показала, що всі працюють як єдиний кулак - допомагають, підтримують, разом рятують людей", – наголосив очільник МВС.

  За словами Міністра, аби механізм взаємодії працював без збою, систематично проводяться спільні навчання з реагування на екстрені ситуації. Ігор Клименко наголосив на важливості долучення до таких тренувань усіх профільних служб.

  "Заходимо у зимовий період у повній готовності. З необхідними запасами та матеріально-технічним забезпеченням. З впевненістю у своїх силах", – зауважив Міністр внутрішніх справ України.