• In English
 • Закарпатськими аудиторами протягом 9 місяців 2021 забезпечено відшкодування виявлених порушень законодавства на суму понад 17 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 27 жовтня 2021 року о 13:27

  Протягом січня – вересня 2021 року Закарпатські аудитори забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 17,4 млн грн та досягнуто економічного ефекту на загальну суму 7,19 млн грн через упровадження рекомендацій, наданих за результатами державних фінансових аудитів.

  Керівники місцевих органів влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій за результатами проведених ревізій, перевірок та аудитів прийняли 7 управлінських рішень. До об’єктів контролю, які допустили порушення бюджетного законодавства, застосовано 4 фінансові санкції.

  За вчинені фінансові порушення 87 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності (73 – за статтею 164-2 КУпАП, 14 – за статтею 164-14 КУпАП).

  Правоохоронним органам передано матеріали 28 заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 12 досудових розслідувань та 16 матеріалів контрольних заходів долучено до наявних кримінальних проваджень. Окрім того, управління подало 2 позови до суду на суму 4,2 млн грн, перед органами прокуратури ініційовано 2 позови в інтересах держави.