• In English
 • Закарпатські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму понад 23 млн грн протягом 2021 року
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 28 січня 2022 року о 10:55

  Протягом 2021 року фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 265,9 млн грн.

  Завдяки роботі аудиторів забезпечено відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 23,1 млн грн.

  Шляхом упровадження об’єктами контролю пропозицій, наданих за результатами державних фінансовий аудитів, досягнуто економічного ефекту на загальну суму 7,19 млн грн.

  Керівники підприємств, установ, організацій та органів влади за результатами проведених заходів державного фінансового контролю прийняли 15 управлінських рішень. До об’єктів контролю, які допустили порушення бюджетного законодавства, застосовано 4 фінансові санкції.

  За вчинені фінансові порушення 161 посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності, 29 – до дисциплінарної та 3 – до матеріальної.

  За матеріалами переданих до правоохоронних органів 39 заходів державного фінансового контролю розпочато 15 досудових розслідувань та 17 матеріалів контрольних заходів долучено до наявних кримінальних проваджень.

  Управління подало 5 позовів до суду на суму 75,5 млн грн та надіслало до суду 46 протоколів про адміністративне порушення законодавства про закупівлі.