• In English
 • Закарпатські аудитори забезпечили відшкодування фінансових втрат на суму понад 4,5 млн гривень
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 24 травня 2021 року о 09:56

  Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області впродовж січня – квітня 2021 року провели 55 заходів державного фінансового контролю: 10 ревізій, 21 перевірку та 24 моніторинги закупівель. 

  За результатами проведених заходів встановлено порушень на загальну суму майже 317 млн грн, з яких, що призвели до втрат на понад 10 млн гривень.

  Виявлено факти неефективних управлінських дій (рішень) або ризикових операцій на суму понад 41 млн гривень.

  Зусиллями аудиторів забезпечено відшкодування фінансових втрат на суму більш як 4,5 млн грн, з яких повернуто до бюджету майже 1 млн грн. На підставі виявлених порушень замовники розірвали 2 договори на суму 377 тис. гривень.

  За недотримання законодавства складено 43 протоколи про адміністративне порушення, до адміністративної відповідальності притягнуто 37 осіб.

  На розгляд правоохоронним органам передано 12 матеріалів заходів державного фінансового контролю.

  За матеріалами проведених заходів державного фінансового контролю розпочато 6 досудових розслідувань. Вручено 1 повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. Окрім того, вручено 1 письмове повідомлення про підозру у вчиненні кирмінального правопорушення за результатами участі у перевірках правоохоронних органів.