• In English
 • Закарпатські аудитори протягом 7 місяців 2021 року встановили втрат фінансових ресурсів на суму понад 76 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 11 серпня 2021 року о 10:32

  Протягом 7 місяців 2021 року фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області провели 115 заходів державного фінансового контролю та виявили порушень законодавства, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму понад 76 млн грн.

  Ужитими заходами забезпечено відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 5,5 млн грн.

  Окрім того, за недотримання законодавства 69 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності (56 – за статтею 164-2 КУпАП, 13 – за статтею 164-14 КУпАП)

  Матеріали 20 контрольних заходів передано до правоохоронних органів для відповідного реагування. За результатами контрольних заходів розпочато 8 досудових розслідувань та вручено 3 повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  Для забезпечення відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів пред’явлено 1 позов до суду та ініційовано перед органами прокуратури 2 позови в інтересах держави на загальну суму 1,9 млн грн.

  Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Держаудитслужби надіслано проект інформації про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на суму майже 13 млн грн.