• In English
 • Закарпатські аудитори 2017 року забезпечили відшкодування втрат на понад 12 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 19 січня 2018 року о 14:32

  Працівники Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області протягом 2017 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 12,1 млн грн. Загалом же протягом минулого року виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму 17,3 млн грн.

  За матеріалами контрольних заходів правоохоронні органи розпочали 10 досудових розслідувань та вручили 9 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  Для забезпечення відшкодування винними особами втрат фінансових ресурсів до суду подано 5 позовів на суму порушень понад 2 млн грн. Подання ще 6 таких позовів ініційовано перед органами прокуратури та установами.

  За допущені порушення звільнено трьох посадових осіб, 287 – притягнуто до адміністративної, а 91 – до дисциплінарної і матеріальної відповідальності.

  До Державної служби фінансового моніторингу України направлено 4 інформації про запобігання та протидію легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, на загальну суму 25,3 млн грн.