• In English
 • Заходи з енергоефективності дозволять зменшити платіжки та втрати тепла, — Денис Шмигаль
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 26 жовтня 2021 року о 14:28

  Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час робочої поїздки в Кіровоградську область 26 жовтня наголосив на важливості проведення енергоефективних заходів у Кропивницькому та в регіоні загалом. За його словами, це дозволить скоротити енерговитрати, покращити послуги для споживачів та в перспективі зменшити платіжки.

  Очільник Уряду зазначив, що недостатні заходи з енергоефективності — це проблема багатьох міст, де втрати тепла сягають більш як 40%. За словами Прем’єр-міністра, основна причина втрати тепла — це застаріле обладнання та зношеність енергомереж.

  «Наступного року у співпраці з міжнародними партнерами буде проводитися робота щодо розробки та реалізації концепції енергоефективності як щодо теплогенеруючих підприємств, так і щодо міських мереж теплопостачання. Надзвичайно важливі проекти стосуються утеплення будинків, модернізації мереж та інфраструктури теплогенеруючих підприємств. Цю важливу тему ми обговорили з міським головою та головою обласної державної адміністрації», — заявив очільник Уряду.

  Денис Шмигаль додав, що окрім зменшення платіжок і покращення послуг, енергоефективні заходи дозволять місцевим бюджетам економити більше коштів та спрямовувати їх на покращення життя у містах та громадах.

  Заходи з енергоефективності дозволять зменшити платіжки та втрати тепла, — Денис Шмигаль Заходи з енергоефективності дозволять зменшити платіжки та втрати тепла, — Денис Шмигаль Заходи з енергоефективності дозволять зменшити платіжки та втрати тепла, — Денис Шмигаль Заходи з енергоефективності дозволять зменшити платіжки та втрати тепла, — Денис Шмигаль