• In English
 • Прем’єр-міністр відвідав Центр масової вакцинації у Кропивницькому
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 26 жовтня 2021 року о 13:47

  Вакцинація — єдиний спосіб подолати пандемію COVID-19. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час ознайомлення з роботою Центру масової вакцинації у Кропивницькому 26 жовтня.

  «Вакцинація рятує життя. 95% пацієнтів з коронавірусом у лікарнях сьогодні — невакциновані люди. Ця статистика підтверджується в усіх країнах світу. Щеплення знижує шанси захворіти та захищає від важкого перебігу хвороби. Дуже важливо максимально збільшувати темпи вакцинації та відповідально підходити до цього питання», — зазначив Денис Шмигаль.

  Прем’єр-міністр під час відвідання Центру масової вакцинації поспілкувався з відвідувачами та медиками. Він відзначив, що реєстрація в електронній системі займає багато часу. Співробітники центру повідомили Прем'єр-міністру, що розробляють варіанти як пришвидшити цей процес. Вони також зауважили, що в останні два тижні кількість охочих вакцинуватися зросла.

  «Закликаю всіх приходити та вакцинуватися. Це єдиний шлях убезпечити себе та рідних», — підкреслив Глава Уряду.

  Прем’єр-міністр відвідав Центр масової вакцинації у Кропивницькому Прем’єр-міністр відвідав Центр масової вакцинації у Кропивницькому Прем’єр-міністр відвідав Центр масової вакцинації у Кропивницькому Прем’єр-міністр відвідав Центр масової вакцинації у Кропивницькому