• In English
 • За три роки на Дніпропетровщині відкрито майже 600 об’єктів для занять спортом
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 14 березня 2018 року о 12:45

  Воркаут-майданчики, скейт-парки, скеледроми, тенісні корти та басейни. За останні три роки в області створено майже 600 спортивних об’єктів. Про це розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

  «Втілюємо у життя одне із завдань Президента Петра Порошенка – створюємо умови для розвитку спорту. За останні три роки разом із бізнесом відкрили в області близько шести сотень майданчиків для воркауту, скейт-парків, скеледромів, тенісних кортів, полів для міні-футболу, басейнів», – зазначив Валентин Резніченко.

  Зокрема, в обласному центрі після капітальної реконструкції відкрили стадіон «Олімпійські резерви». Це перший в області універсальний майданчик, який одночасно підходить для всіх видів змагань з легкої атлетики.

  У Дніпрі звели спорткомплекс «Олімпія+». На першому поверсі – фітнес-зал і тренажерний, на другому – великий ігровий спортзал.

  У Кам’янській школі №44 реконструювали басейн. Його відвідують учні з усієї лівобережної частини міста, а це близько 6 тисяч дітей.

  У навчально-виховному комплексі села Степове Дніпровського району відкрили сучасне міні-футбольне поле.

  «Цьогоріч продовжуємо будувати та реконструювати спортивні об’єкти. Оновлюємо шкільні стадіони, зводимо спорткомплекс у Слобожанському. Усе за сучасними стандартами», – додав Валентин Резніченко.

  На Дніпропетровщині більше 8 тисяч об’єктів для занять спортом.