• In English
 • За тиждень ще 100 родин поліцейських та рятувальників приєднались до програми фінансового лізингу МВС, - Арсен Аваков
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 05 вересня 2019 року о 17:16

  За тиждень ще 100 родин поліцейських та рятувальників приєднались до програми фінансового лізингу МВС. Про це сьогодні, 5 вересня, заявив Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

  «За тиждень ще 100 родин поліцейських та рятувальників приєднались до програми фінансового лізингу МВС. Вони отримали не просто квартиру за програмою пільгового лізингу, а власне житло, соціальну захищеність, щасливі родини – та мотивацію гідно служити народові! Поліцейські та рятувальники, кожен з вас має можливість отримати власну оселю», – сказав Арсен Аваков.

  Програма по забезпеченню рятувальників та поліцейських житлом почала діяти 4 місяці тому.

  Очікується, що до кінця поточного року кількість таких родин збільшиться ще на 1000, а незабезпеченість житлом рятувальників та поліцейських планується подолати за 3 роки.

  За умовами програми МВС по забезпечення житлом поліцейських та рятувальників на умовах пільгового фінансового лізингу розподіл платежу виглядає наступним чином: за рахунок держави будуть компенсовані витрати по обслуговуванню договору-лізингу (100%) та частина лізингових платежів (до 40 %). Сума компенсації буде залежати від стажу роботи та складу родини.

  Наприклад, маючи вислугу: від 5 до 10 років – щомісячний платіж зменшується на 10%; від 10 до 15 років – на 20%; від 15 років – на 30%.

  Крім того, за наявності дітей платіж зменшується ще на 5% за кожну дитину. Умови участі у програмі: вислуга не менше двох років, окрім учасників бойових дій. Не менше 5 років до виходу на пенсію. Важливо! Не потрібно перебувати на квартирному обліку. Строк лізингу не більше 20 років. Є опція дострокового погашення.

  Найбільш сприятливі умови будуть у подружжя, в якому обидва члени сім’ї мають право на отримання житла, їм компенсація подвоїться.

  Нагадаємо, МВС ініціювало програму по забезпеченню поліцейських та рятувальників власним житлом у листопаді 2018 року.