• In English
 • За січень - серпень 2018 року сумські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму майже 10 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 25 вересня 2018 року о 10:31

  Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області протягом січня – серпня 2018 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму майже 10,0 млн грн.

  Водночас аудитори попередили порушень у сфері закупівель шляхом відміни торгів та розірвання договорів на суму понад 248,2 млн грн.

  Правоохоронні органи за результатами розгляду матеріалів ревізій, проведених спеціалістами управління, розпочали 16 досудових розслідувань, вручили 10 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  До об’єктів, у яких під час ревізій виявлено порушення бюджетного законодавства, застосовано 18 заходів впливу: у 9 випадках зупинено операції з бюджетними коштами, у 5 – призупинено бюджетні асигнування та 4 розпорядникам бюджетних коштів зменшено бюджетні асигнування.

  За недотримання законодавства 38 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності,  22 – до дисциплінарної та матеріальної.

  Окрім того, від початку року до Державної служби  фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені під час контрольних заходів господарські операції, які підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму майже 140 млн грн.