• In English
 • За січень-лютий аудитори Запоріжжя забезпечили відшкодування втрат на суму понад 10,4 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 13 березня 2019 року о 11:05

  Фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області за два місяці поточного року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 10,4 млн грн. Зокрема, надійшло до бюджетів та підприємств 6,4 млн грн, відшкодовано 3,1 млн грн незаконних витрат у бюджетних установах та організаціях, понад 905 тис. грн нецільових витрат державних ресурсів.

  За вчинені фінансові порушення 3 посадових осіб перевірених об’єктів притягнуто до адміністративної відповідальності. До установ, які допустили порушення бюджетного законодавства, застосовано 6 заходів впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних асигнувань.

  За переданими матеріалами заходів державного фінансового контролю правоохоронні органи розпочали 3 досудові розслідування. Притягнуто до дисциплінарної відповідальності 5 посадових осіб.

  Керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій за підсумками контрольних заходів прийняли 9 управлінських рішень та врахували 22 пропозиції за результатами державних фінансових аудитів.

  Окрім того, попереджено порушень законодавства у сфері закупівель на  суму 39 млн грн. Зокрема, відмінено 17 процедур закупівель та розірвано 4 договори.