• In English
 • За результатами земельних торгів, проведених з початку року, місцеві бюджети Житомирщини отримають понад 4 млн гривень

  Упродовж дев’яти місяців 2019 року Головне управління Держгеокадастру у Житомирській області на земельних торгах реалізувало 40 прав оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності. Землі загальною площею 1,86 тис. га передано в оренду терміном на 7 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

  За підсумками земельних торгів розмір річної орендної плати за всі ділянки збільшився з 1,2 млн грн до 4,06 млн гривень. Кошти щорічно надходитимуть до місцевих бюджетів Житомирщини.

  Стартовий розмір річної орендної плати був встановлений на рівні 8% від нормативної грошової оцінки. Найвищі показники орендної ставки у відсотках від нормативної грошової оцінки земельної ділянки зафіксовано в Овруцькому районі на території Невгодівської сільської ради (460,51%) та у Ружинському районі на території Дерганівської сільської ради (168,50%).

  Довідково

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».