• In English
  • За рахунок арештованого БЕБ російського аміаку АРМА придбало військові облігації на 600 млн грн
    Бюро економічної безпеки України, опубліковано 30 листопада 2022 року о 13:18

    Чергову партію російського аміаку, арештованого співробітниками Бюро економічної безпеки України було реалізовано Національним агентством з розшуку та менеджменту активів (АРМА). З метою максимально швидкого перерахування цих коштів для потреб ЗСУ, за погодженням з Кабінетом Міністрів України проводиться придбання військових облігацій. Військові облігації є механізмом прямої підтримки бюджету та армії в умовах війни. 

    “Співробітники БЕБ, в межах досудових розслідувань кримінальних проваджень в економічній сфері, арештовують майно,  що належить компаніям та фізичним особам росії та білорусі. Арешти здійснюється також і з метою унеможливлення продажу та виведення цих актів за кордон. Наразі вже продано три партії арештованого аміаку на загальну суму понад 910 мільйонів гривень. З них на 600 млн грн вже придбано військові облігації. Спільними зусиллями забезпечуємо фінансування та підтримку ЗСУ. Разом наближаємо нашу перемогу у боротьбі з російським агресором”, - зазначив Директор БЕБ Вадим Мельник. 

    Нагадаємо, співробітники БЕБ арештували понад 42 тис. тонн аміаку. Ці товарно-матеріальні цінності належать суб’єктам господарської діяльності російської федерації, були вилучені детективами БЕБ в межах досудових розслідувань у кримінальних провадженнях та передані в управління АРМА.