• In English
 • За право оренди землі переможці торгів сплатили до місцевих бюджетів Тернопілля майже 6 млн грн у 2018 році

  З початку 2018 року Головним управлінням Держгеокадастру у Тернопільській області організовано та проведено 43 земельні аукціони з продажу прав оренди на 210 земельних ділянок державної власності сільськогосподарського призначення (за межами населених пунктів) загальною площею 2 тис. га, стартовий розмір орендної плати – 2,82 млн гривень.

  У ході торгів аграрії Тернопільщини придбали права оренди на 131 земельну ділянку сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 1,4 тис. гектара.

  Розмір річної плати за користування земельними наділами, визначений за результатами торгів, становить 5,9 млн гривень, який орендарі сплачуватимуть щорічно до бюджетів відповідних місцевих рад Тернопільської області. Завдяки земельним аукціонам розмір орендної плати земельних ділянок зріс у 2 рази від стартової ціни.

  Загалом у Тернопільській області середній розмір орендної плати за землі, передані в оренду на аукціонах у 2018 році, складає 4,25 тис. грн/гектар.

  Довідково

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  З детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися у розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.