• In English
 • За підтримки Мінветеранів у Рівному стартував проект «Адмінсервіс «Ветеран»
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 04 серпня 2023 року о 14:54

  За підтримки Мінветеранів у Рівному стартував проект «Адмінсервіс «Ветеран». Спеціально для цього проекту в ЦНАПі облаштовано три окремих робочих місця, де працівники Центру та Департаменту соціальної політики Рівненської міської ради щодня працюватимуть, аби забезпечити першочергові потреби ветеранам війни, членам їх сімей та членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України.

  За словами директора Департаменту соціального захисту Мінветеранів Руслана Приходька, отримання послуг відбуватиметься в режимі «єдиного вікна»: «Мінветеранів постійно працює над створенням належних умов та дієвих механізмів для якісної реінтеграції українських Захисників і Захисниць у суспільство. Прагнемо створити ту платформу, на якій всі послуги, як державні, так і місцеві, будуть максимально доступними, ефективними та легкими для отримання. Впровадження адмінсервісу «Ветеран» зменшить бюрократичні процедури, налагодить міжвідомчу співпрацю та комунікації всіх стейкхолдерів, що беруть участь у реалізації ветеранської політики».

  Простір облаштовано за рекомендаціями спеціалістів та психологів, аби кожен наш захисник, який звертатиметься до спеціалістів, почувався впевнено та спокійно.

  «За останні роки число ветеранської спільноти та захисників лише зростає. Розуміючи цю тенденцію, ми прагнемо діяти вже сьогодні і ЦНАП, як ключова точка доступу громадян до адміністративних послуг та взаємодії з державою, готовий якісно та швидко надавати комплекс послуг нашим Захисникам на місці, а не скеровувати їх по різних установах», – додала директор Департаменту цифрової трансформації та забезпечення надання адміністративних послуг Рівненської міської ради Євгенія Курсик.