• In English
  • За підтримки Мінцифри стартує програма безоплатного навчання спеціалістів з кібербезпеки
    Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 01 березня 2023 року о 17:42

    З 1 березня розпочинається прийом заявок від кар’єрних світчерів на участь в тримісячній програмі re/start in cyber з безоплатного навчання теоретичним і практичним основам кібербезпеки.

    Основна мета — допомогти талановитим українцям отримати якісні знання і практики з кібербезпеки, щоб вони могли реалізувати себе у цій важливій та перспективній сфері.

    «Кібербезпека — один з пріоритетних напрямків розвитку IT в Україні сьогодні. Відповідно зростає і попит на якісні кадри. Проект re/start in cyber допоможе нам сформувати пул висококваліфікованих спеціалістів галузі. Це стане фундаментом для посилення української кіберстійкості та створення нових потужних продуктів у сфері», — зазначає заступник Міністра цифрової трансформації України з питань розвитку IT Олександр Борняков.

    Навчання за програмою розпочнеться з 24 квітня. У ній зможуть взяти участь громадяни України віком від 25 до 60 років, які не мають профільної освіти та досвіду роботи у кібербпезпеці.

    Інтерактивне навчання на онлайн-курсі відбуватиметься англійською мовою, тому обов’язковою умовою є її знання на рівні не нижче upper-intermediate (B2).

    Учасники програми, які успішно пройдуть навчання отримають престижний сертифікат GIAC Foundational Cybersecurity Technologies (GFACT), який визнається у всьому світі.

    «Кількість кібератак на український бізнес та державний сектор постійно зростає, разом із тим, дефіцит кваліфікованих спеціалістів із кібербезпеки у світі перевищує три мільйони. Ми розуміємо важливість підготовки кваліфікованих кадрів для захисту інформаційних активів від кіберзагроз, тому готові ділитися знаннями та експертизою, а також всіляко сприяти розвитку галузі кіберзахисту», — впевнений генеральний директор ISSP Роман Сологуб.

    Програма re/start in cyber включає в себе два основних блоки:

    - Перший — інтерактивне проходження онлайн-курсу із основ кібербезпеки, який передбачає як теоретичну підготовку, так і практичні завдання й лабораторії. Учасників програми консультуватимуть ментори ISSP Training Center в онлайн та в офлайн форматі.

    - Другий — допомога з пошуком роботи у сфері кібербезпеки. Завдяки можливостям рекрутингової платформи BazaIT учасники програми дізнаються, як правильно підготуватися до співбесіди з майбутнім роботодавцем, писати CV та мотиваційні листи, а також розвивати власні soft skills.

    Подати аплікаційну форму можна до 15 березня на онлайн-сторінці програми.

    Програма реалізується Міністерством цифрової трансформації України, міжнародною компанією з кібербезпеки ISSP, канадським Toronto Metropolitan University та рекрутинговою платформою BazaIT.