• In English
 • За підтримки Трастового фонду НАТО у «Тисовці» пройшла реабілітацію група військовослужбовців ЗС України
  Міністерство оборони України, опубліковано 11 травня 2018 року о 09:25

  Міністерство оборони України за фінансової підтримки Трастового фонду НАТО з медичної реабілітації організувало та провело на базі навчально-спортивної бази зимових видів спорту Міністерства оборони України «Тисовець» табір психологічної та фізкультурно-спортивної реабілітації військовослужбовців Збройних Сил України разом з членами їх сімей з 30 квітня по 4 травня 2018 року.

  Наступний спільний табір для 30 учасників тривалістю 15 днів заплановано на 16-30 травня 2018 року.

  Нагадаємо, що відкриття Реабілітаційного центру для військовослужбовців на навчально-спортивній базі зимових видів спорту Міністерства оборони України «Тисовець», що на Львівщині, відбулося наприкінці минулого року за дорученням Президента України – Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України. Відновлення інфраструктури та будівництво відбувалося під особистим контролем Міністра оборони України генерала армії України Степана Полторака.

  Тепер цей об’єкт Міністерства оборони України не лише центр зимових видів спорту міжнародного значення, а й відділ психологічної та фізкультурно-спортивної реабілітації для учасників АТО та їх родин.