• In English
 • За підтримки Мінцифри вийшов новий подкаст про особливості запуску власного стартап-проекту
  Міністерство цифрової трансформації України, опубліковано 29 грудня 2021 року о 14:32

  2021 рік став рекордним за кількістю масштабних нових проектів від українських стартапів на світовій IT-арені. Українські компанії People.ai, Grammarly та Firefly Aerospace поповнили список світових стартапів-єдинорогів за капіталізацією. З огляду на ці досягнення не дивно, що засновники стартапів мріють про подібний успіх. Але вони часто забувають, що за ним стоїть багато юридичних питань.

  Для цього в рамках проекту Мінцифри Ukrainian Tech Ecosystem запустили подкаст Startup FM. Ідея подкасту — розповісти простою мовою про складний, але цікавий шлях засновників, який залишається за завісою. Обміркувати питання інтелектуальної власності, важливі стратегічні й правові аспекти та все, що часто залишається за межами палких розповідей фаундерів про успішні запуски, виходи на нові ринки та мільйонні інвестиції.

  У першому випуску ви дізнаєтеся, де, як і навіщо реєструвати та юридично оформлювати стартап. Подкаст вже доступний до прослуховування за посиланнями:

  Anchor — https://anchor.fm/startup-fm

  Apple Podcasts — https://itunes.apple.com/ua/podcast/startup-fm/id1602208759

  Spotify — https://open.spotify.com/show/4jKSqqVym9i7eTwxkk6wkl

  SoundCloud — https://soundcloud.com/startup_fm

  Подкаст створено в рамках проекту Ukrainian Tech Ecosystem за підтримки Спілки правників України та Міністерства цифрової трансформації України.