• In English
 • Мінрегіон: Підписано фінансову угоду щодо модернізації муніципального водного господарства
  Міністерство розвитку громад та територій України, опубліковано 29 грудня 2021 року о 14:21

  Підписано Кредитну та грантову угоди між Кабінетом Міністрів України, Комунальним підприємством «Чернівціводоканал» та Кредитною установою для відбудови (KfW). Реалізація Угоди передбачає відновлення 50 км трубопроводів, підключення 50 нових будинків та відновлення підключення 1200 будинків до водопровідної мережі у місті Чернівці. Про це розповів Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

  «Питання модернізації систем водопостачання та водовідведення є одним із пріоритетів роботи Уряду та Мінрегіону, зокрема. Завдяки підтримці наших партнерів у Чернівцях буде реалізовано ряд заходів з модернізації інфраструктури водопостачання та водовідведення в рамках Кредитної та грантової угоди. У результаті близько 270 тисяч жителів міста Чернівці отримають якісніші послуги з водопостачання та водовідведення», — наголосив Олексій Чернишов.

  У свою чергу, Голова Представництва KfW в Україні Курт Штрассер відзначив важливість цього проекту для України та Німеччини.

  «Ми дуже вдячні профільному Міністерству, представникам Чернівецької міської ради та Водоканалу за продовження співпраці у сфері муніципального водного господарства у Чернівцях. Для нас це дуже важливий проект у контексті фінансової співпраці між Україною та Німеччиною», — зазначив Курт Штрассер.

  Зауважимо, обсяг залученого кредиту від KfW становитиме 21,55 млн євро. Крім того, передбачається грант у розмірі 2 млн євро.

  Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов повідомив, що на програму «Питна вода України» з держбюджету буде виділено один мільярд гривень на наступний рік.