• In English
 • За надані Одеськими землевпорядниками адмінпослуги до бюджету надійшло близько 5,21 млн грн

  Упродовж 2018 року землевпорядники Одеської області спрямували до загального фонду державного бюджету близько 5,21 млн грн за надані громадянам адміністративні послуги.

  Найбільші надходження коштів у розмірі 4,28 млн грн отримано за видачу 48 571 витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Ще понад 817 тис. грн надійшло за виправлення технічних помилок у відомостях Державного земельного кадастру.

  За здійснення 1 243 державних експертиз землевпорядної документації бюджет поповнено на 95 тис. гривень.

  Загалом за цей період Головним управлінням Держгеокадастру в Одеській області надано 267 712 адмінпослуг, з яких 213 973 послуги громадяни отримали на безоплатній основі.

  Серед безоплатних адміністративних послуг на Одещині найбільш популярною є послуга з державної реєстрації земельної ділянки (49 454). Крім того, землевпорядники видали 17 145 витягів технічної документації про нормативну грошову оцінку землі, що також надається безкоштовно. Ще 12 641 запит стосувався надання довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками, землекористувачами та угіддями. Також фахівці землевпорядної служби Одеської області видали 13 817 висновків про погодження документації із землеустрою.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.