• In English
 • За минулий тиждень нараховано понад 2 млн грн плати за перевантаження, - Владислав Криклій
  Міністерство інфраструктури України, опубліковано 14 грудня 2020 року о 15:22

  За підсумками 7-13 грудня цього року інспекторами Укртрансбезпеки у співпраці з Нацполіцією було перевірено ще понад 9 тис. транспортних засобів, складено 209 актів порушень габаритно-вагових параметрів і нараховано понад 2 млн грн плати за перевантаження.

  Такою статистикою поділився Міністр інфраструктури Владислав Криклій.

  «Посилений габаритно-ваговий контроль на дорогах триває. Цього тижня працівники Укртрансбезпеки перевірили ще понад 9 тисяч вантажівок і нарахували понад 2 млн грн плати за проїзд. Лідери серед регіонів, де було нараховано найбільше плати за перевантаження – Херсонська, Одеська і Черкаська області. Разом з тим, протягом минулого тижня підвищились показники ефективності габаритно-вагового контролю у Волинській, Дніпропетровській, Київській, Кіровоградській, Львівській, Одеській, Тернопільській, Харківській, Херсонській, Черкаській та Чернігівській областях», - зазначив очільник Міністерства.

  «Ключовий момент реформи у сфері ГВК - це введення справедливої відповідальності для всіх: відправника, перевізника та отримувача вантажу. І санкції мають бути значущими. Тільки в такому випадку учасники перевезень будуть зацікавлені не порушувати габаритно-вагові норми», - зазначив Голова Укртрансбезпеки Єгор Прокопчук.

   Детальніше – на сайті Мінінфраструктури.