• In English
 • Порушень на майже 300 млн грн виявили одеські аудитори за січень – листопад 2020 року
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 14 грудня 2020 року о 15:07

  Упродовж 11 місяців 2020 року працівники Південного офісу Держаудитслужби за результатами ревізій виявили порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на майже 300 млн грн.

  Завдяки вжитим аудиторами заходам об’єкти контролю відшкодували виявлених втрат на 47 млн грн.

  Для відповідного реагування до правоохоронних органів передано матеріали 43 заходів державного фінансового контролю, за результатами їх розгляду розпочато 44 досудових розслідування, долучено до кримінальних проваджень 16 матеріалів контрольних заходів, вручено 28 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  До установ та організацій, на яких виявлені порушення бюджетного законодавства, застосовано 42 заходи впливу: у 16 випадках зупинено операції з бюджетними коштами, у 4 ‒ зменшено бюджетні призначення, у  22 ‒ попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушення.

  Завершено 8 державних фінансових аудитів, під час яких встановлено фактів неефективних управлінських дій та рішень, що призвели до втрат фінансових і матеріальна фінансового стану підконтрольних об’єктів, з яких (з урахуванням попередніх років) виконано 107 пропозицій. За результатами проведених аудитів та використання наданих аудиторами пропозицій досягнуто економічного ефекту на суму 126 млн грн.

  До адміністративної відповідальності за вчинені фінансові порушення притягнуто 160 посадових осіб, 75 ‒ до матеріальної та дисциплінарної.