• In English
 • За координації Міненерго харківські енергетики отримали дев’ять автовишок для ремонтних робіт
  Міністерство енергетики України, опубліковано 13 квітня 2024 року о 09:32

  За координації Міненерго АТ «Харківобленерго» передано дев'ять автомобільних вишок. Спецтехніку закуплено за кошти Фонду підтримки енергетики України, створеного за ініціативи Міністра енергетики України Германа Галущенка та єврокомісара з питань енергетики Кадрі Сімсон. Це вже третя поставка спецтехніки на Харківщину. Протягом найближчого часу АТ «Харківобленерго» отримає ще чотири автопідйомники.

  «Енергетична інфраструктура Харкова та Харківської області - під ударами ворога. Але енергетики регіону максимально оперативно усувають пошкодження та відновлюють електропостачання. Вдячний партнерам за допомогу, яка дозволяє пришвидшувати ці роботи», – зазначив Герман Галущенко.

  Отримана техніка вже працює в Харкові та області. Зокрема, автомобілі використовують для ремонтних робіт, обслуговування ліній електропередачі тощо.

  Нагадаємо, при Міністерстві енергетики функціонує Робоча група з питань гуманітарної допомоги, яка розподіляє обладнання та устаткування енергетичним компаніям. Насамперед допомога спрямовується в регіони, що найбільше потерпають від російської агресії. Для Харківської області відібрано обладнання для закупівлі за кошти Фонду підтримки енергетики України на загальну суму у майже 70 мільйонів євро.

  Також за координації Міненерго з березня 2022 року до Харківської області було спрямовано понад 622 тонни гуманітарної допомоги у вигляді енергетичного обладнання.