• In English
 • За ініціативи Міністра оборони діти загиблих українських захисників зустріли новорічні свята в реабілітаційному центрі МО України «Тисовець»
  Міністерство оборони України, опубліковано 04 січня 2019 року о 17:00

  Сьогодні, 4 січня, за дорученням Міністра оборони України Степана Полторака, помічник глави оборонного відомства – прес-секретар полковник Вікторія Кушнір – зустрілася з дітьми загиблих під час виконання завдань на сході України військовослужбовців. Діти разом з членами родин наразі відпочивають в реабілітаційному центрі Навчально-спортивної бази зимових видів спорту Міноборони «Тисовець».

  За словами полковника Вікторії Кушнір, Степан Полторак доручив привітати відпочиваючих з новорічними та різдвяними святами та ще подякувати за стійкість та мужність їхніх батьків.

  Організатор благодійної ініціативи «Я Миколай», журналістка та ведуча телеканалу «Еспресо», мама трьох дітей Ірина Коваль, чоловік якої брав участь в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей в 2014 році, висловила вдячність керівництву відомства та персоналу бази спортивної реабілітації військових за теплий та щирий прийом, а також за неймовірні враження та емоції, які вони отримали під час перебування у «Тисовці».

  Слід зауважити, що в реабілітаційному центрі Навчально-спортивної бази зимових видів спорту Міністерства оборони України «Тисовець», що на Львівщині, минулого року пройшли відпочинок та реабілітацію кілька груп дітей із прифронтових міст і селищ Донеччини та Луганщини.