• In English
 • За ініціативи Мінсоцполітики в Укрінформі презентували інформаційно-соціальну кампанію ,,Я можу”
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 23 листопада 2018 року о 12:16

  За ініціативи Міністерства соціальної політики в УНІА "Укрінформ" презентували інформаційно-соціальну кампанію ,,Я можу”. 

  У рамках кампанії представили історії успішних людей з інвалідністю, котрі надихають та слугують прикладом для інших.

  ,,Ми у Міністерстві прагнемо створити суспільство рівних можливостей для всіх людей. Цією кампанією ми хочемо привернути увагу українців до важливості цього завдання та закликаємо всіх долучатися до розбудови інклюзивного середовища”, - зазначила генеральний директор Директорату захисту прав осіб з інвалідністю Міністерства соціальної політики Алла Онупрієнко.

  Вона також зауважила про ініціативу щодо формування переліку соціальних установ, територіальних відділень та інституцій, які потребують волонтерської допомоги.

  ,,На сьогодні ми зібрали перелік таких установ. І те, чого їм не вистачає, може бути дуже простим: розмалювання стін, допомога в прибиранні, відвідування поранених. Крім того, це може бути якась просвітницька робота, тренінги для осіб з інвалідністю”, - повідомила Алла Онупрієнко.

  Під час презентації кампанії був представлений відеоролик, в якому люди з інвалідністю поділилися своїми історіями успіху. Зокрема, героями ролика стали чемпіон світу з шахів серед сліпих Сергій Васін, художник Юрій Пацан, волонтер, художник, дизайнер Юлія Задорожня, ветеран АТО, спортсменка Ольга Бенда, телеведуча, громадська діячка, спортсменка Уляна Пчолкіна, Уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників АТО Вадим Свириденко та громадський діяч, мандрівник Микола Подрезан.