• In English
 • За І півріччя 2020-го Українське Дунайське пароплавство отримало 34,6 млн грн чистого прибутку, - Владислав Криклій
  Міністерство інфраструктури України, опубліковано 14 серпня 2020 року о 17:00

  Незважаючи на пандемію та кризу, ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство» продовжує розвиватися та досягати нових позитивних результатів у роботі. Відтак, за І півріччя цього року компанія отримала 34,6 млн грн прибутку, що є одним з її найбільших фінансових показників за останні роки. Такі дані повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

  «Ще одне інфраструктурне підприємство, яке під час пандемії показує, що криза – це не лише про втрати, а й про нові можливості – Українське Дунайське пароплавство. За ці непрості перші півроку 2020-го компанія отримала рекордний прибуток у розмірі 34,6 млн грн. Для порівняння, за перше півріччя минулого року Українське Дунайське пароплавство заробило у 4 рази менше – 8,4 млн грн, у 2018-му – 0,5 млн грн, а у 2017-му взагалі вийшло в мінус. Вдячний керівництву компанії за злагоджену та ефективну роботу», - зазначив очільник Міністерства.

  Позитивні фінансові результати компанія отримала завдяки низці зовнішніх та внутрішніх факторів, а саме – сприятливій навігаційній обстановці, оптимізації бізнес-процесів та низці впроваджених антикорупційних заходів.

  Довідково

  ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство» є однією з найбільших судноплавних компаній як в Україні, так і у Придунайському регіоні. Компанія виробляє 20% транспортної продукції на протязі 2400 км від гирла ріки Дунай до порту Кельхайм, Німеччина.

  УДП має у своєму розпорядженні морський і річковий флот, а також вдале географічне розташування базових портів Рені, Ізмаїл, Усть-Дунайськ, що сприяє створенню транспортного вузла, який забезпечує зовнішньоекономічні інтереси України в придунайських країнах, а також у країнах Чорного та Середземного морів.

  На даний час Українське Дунайське пароплавство має річковий флот чисельністю 75 самохідних суден і 245 одиниць несамохідного флоту. Також компанія оперує флотом іноземних спільних підприємств, що налічує 125 одиниць несамохідного флоту.