• In English
 • За десять місяців 2018 року івано-франківські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму понад 22 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 22 листопада 2018 року о 10:26

  Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Івано-Франківській області у січні-жовтні 2018 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 22,1 млн грн.

  До правоохоронних органів передано матеріали 13 контрольних заходів, за результатами розгляду яких розпочато 16 кримінальних проваджень. Вручено 9 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  Розпочато 91 досудове розслідування за результатами участі працівників управління у перевірках правоохоронних органів.

  За допущені фінансові порушення 63 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності та 6 до дисциплінарної відповідальності.

  У 13 випадках застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, в 1 випадку застосовано призупинення бюджетних асигнувань і в 1 зменшення бюджетних призначень на суму 143,20 тис. грн.

  За результатами контрольних заходів та проведених аудитів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 12 управлінських рішень.

  Крім того, об’єктам контролю надано 36 пропозицій, які надіслані на покращення їх фінансового стану. Завдяки діям аудиторів підприємствами досягнуто економічного ефекту на суму 37,6 млн грн