• In English
 • За чотири місяці роботи на «ветеранську» телефонну лінію звернулося майже 8 тисяч захисників та членів їхніх родин
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 13 серпня 2021 року о 09:33

  До новоствореної «ветеранської» телефонної лінії 1545 (кнопка 9) на платформі Урядового контактного центру за період 22 квітня – 4 серпня 2021 року надійшло 7 898 дзвінків від ветеранів та членів їхніх родин.

  Операторами контакт-центру зареєстровано 9 161 звернення з питань соціального захисту, пільг, медичної, санаторно-курортної реабілітації, психологічної та правової допомоги.

  Найчастіше зверталися представники ветеранської спільноти з Києва, Дніпропетровської, Харківської, Донецької та Одеської областей.

  4 830 заявникам оперативно надано консультації та роз’яснення щодо отримання соціальної або правової допомоги, пільг, виділення земельної ділянки, надання статусу члена сім'ї загиблого учасника бойових дій тощо.

  4 331 звернення громадян надіслано органам влади для сприяння у вирішенні питань із соціального захисту, охорони здоров’я, комунального господарства, роботи органів юстиції, аграрної політики і земельних відносин, пенсійного забезпечення та оплати праці.

  Нагадаємо, зателефонувавши за номером 1549 (далі обрати 9️), ветерани та члени їхніх сімей, а також родини загиблих можуть оперативно отримати відповіді на питання щодо соціального захисту, працевлаштування, медичної, санаторно-курортної реабілітації, психологічної та правової допомоги.

  Мінветеранів провело професійне навчання операторів контакт-центру для швидкого та кваліфікованого опрацювання звернень, надання допомоги та додаткових роз’яснень.

  «Ветеранська» лінія працює цілодобово у режимі чат-боту, а безпосередньо поспілкуватися з консультантом можна з понеділка по п'ятницю с 8:00 до 20:00.