• In English
 • За 2021 рік запорізькі аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму майже 114 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 14 січня 2022 року о 20:47

  Фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області за 2021 рік забезпечили відшкодування порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму майже 114 млн грн. З початку року встановлено фінансових порушень на суму понад 176 млн грн.

  Керівники місцевих органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій прийняли 63 управлінські рішення та врахували 27 пропозицій за результатами державних фінансових аудитів.

  З метою забезпечення повного відшкодування виявлених втрат аудитори передали до правоохоронних органів матеріали 29 заходів державного фінансового контролю, за якими розпочато 20 досудових розслідувань, вручено 9 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за переданими матеріалами заходів контролю та вручено 9 повідомлень за результатами участі у перевірках правоохоронних органів.

  За вчинені фінансові порушення до адміністративної відповідальності притягнуто 94 осіб, до дисциплінарної – 14, одну особу звільнено із посади. До підприємств, установ та організацій, під час ревізій яких виявлені порушення, в 19 випадках застосований такий захід впливу, як зупинення операцій з бюджетними коштами, в 1 випадку зменшено бюджетні призначення, у 8 випадках попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушення.