• In English
 • За 10 місяців нараховано майже 111 млн грн плати за перевантаження, - Владислав Криклій
  Міністерство інфраструктури України, опубліковано 09 листопада 2020 року о 17:26

  Протягом січня-жовтня цього року інспекторами Укртрансбезпеки у співпраці з Нацполіцією було перевірено понад 590 тисяч транспортних засобів, складено майже 12 тисяч актів порушень габаритно-вагових параметрів і нараховано майже 111 млн грн плати за перевантаження. Такими даними поділився Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

  “Посилений ГВК на українських дорогах триває! За підсумками 10 місяців цього року працівники Укртрансбезпеки у співпраці з Нацполіцією нарахували майже 111 млн грн плати за перевантаження. З них понад 11 млн грн – лише у жовтні. Протягом останнього місяця фахівці перевірили близько 90 тисяч транспортних засобів, що майже у 3,5 раза більше у порівнянні із жовтнем минулого року”, - зазначив очільник Міністерства.

  Так, всього у жовтні було складено 1360 актів порушень габаритно-вагових параметрів.

  Разом з тим, протягом останнього тижня (з 2 по 9 листопада) було перевірено понад 16 тисяч транспортних засобів, складено 276 актів порушень габаритно-вагових норм і нараховано 2,66 млн грн плати за перевантаження. У розрізі регіонів найбільше плати за проїзд нараховано в Миколаївській, Одеській та Херсонській областях. 

  Детальніше – на сайті Мінінфраструктури.