• In English
 • З початку року землевпорядники Житомирщини передали у власність учасникам бойових дій понад одну тисячу земельних ділянок

  Від початку 2019 року учасники бойових дій отримали у власність на Житомирщині 1 049 земельних ділянок сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів. Проекти землеустрою затверджені на ділянки загальною площею 1 863 гектари.

  Переважна більшість земель призначена для ведення особистого селянського господарства (941 ділянка загальною площею 1 852 гектари). Ще 108 наділів площею 11 га військовослужбовці використають для індивідуального садівництва.

  Загалом від початку запровадження ініціативи про надання земельних ділянок учасникам бойових дій до Головного управління Держгеокадастру в Житомирській області надійшло від військовослужбовців 16 511 заяв про отримання землі у власність. За результатами розгляду заяв бійцям надано 9 171 дозвіл на розроблення проектів землеустрою для відведення земельних ділянок загальною площею 13 478 гектарів. За цей період у власність учасникам бойових дій передано 5 705 ділянок загальною площею 8 950 гектарів.

  Довідково

  На сайті Держгеокадастру розміщено покрокову схему дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки.