• In English
 • З початку року землевпорядники Запорізької області надали населенню понад 18 тисяч адміністративних послуг

  У I кварталі поточного року органи земельних ресурсів Запорізької області надали населенню 18 496 адмінпослуг. З них 11 009 або 60% – надано на безоплатній основі, ще 7 487 адміністративних послуг (40%) – на платній основі.

  За адмінпослуги, що потребують оплати, до бюджетів перераховано 869,3 тис. грн. Найбільші надходження – 820,3 тис. грн, бюджети отримали за послуги з надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Державні кадастрові реєстратори виготовили 7 227 таких документів.

  Серед безоплатних адміністративних послуг найбільша кількість запитів стосувалася державної реєстрації земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру – 6 512, та виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, яка була допущена органом, що здійснює його ведення – 2 524.

   

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.