• In English
 • З початку року землевпорядники Миколаївщини спрямували до державного та місцевого бюджетів більше 770 тис. грн за надані населенню адміністративні послуги

  Від початку цього року працівники Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області надали громадянам та юридичним особам 89 634 адміністративні послуги, з яких переважну більшість – 91,08 % (81 639) надали на безоплатній основі.

  Серед послуг, наданих на безоплатній основі, найбільш поширені запити стосувалися державної реєстрації земельної ділянки (9 939), видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі (35 326), видачі довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та їх форму власності, а також висновків про погодження документації з землеустрою (2 478).

  На платній основі фахівці землевпорядної служби Миколаївщини надали 7 995 адмінпослуг. За ці послуги до бюджетів Миколаївщини надійшло більше 770 тис. гривень.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.