• In English
 • З початку року закарпатські землевпорядники надали громадянам понад 84 тис. адміністративних послуг

  Упродовж восьми місяців поточного року фахівці структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру в Закарпатській області надали громадянам 84 452 адміністративні послуги, 64 857 із яких – безоплатно.

  Серед безоплатних адміністративних послуг переважали такі, як державна реєстрація земельної ділянки (24 594), видача витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження її державної реєстрації (22 681), надання довідки із державної статистичної звітності про наявність земель і розподіл їх за власниками земель, землекористувачами та угіддями (8 946) та видача витягу із технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (6 982).

  Платні послуги стосувалися, зокрема, надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку (9 709), виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, яка була допущена не з вини органу, що здійснює його ведення (716), обов`язкової, добровільної державної експертизи землевпорядної документації (418).

  За адміністративні послуги, отримані на платній основі, громадяни сплатили до місцевих бюджетів Закарпаття близько 1,13 млн гривень.

   Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.