• In English
 • З початку року полтавські аудитори відшкодували втрат на суму понад 25 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 17 грудня 2018 року о 09:44

  За результатами проведених фахівцями Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області ревізій впродовж січня-листопада поточного року виявлено втрат фінансових та матеріальних ресурсів на загальну суму 68,4 млн грн.

  Завдяки проведеній аудиторами роботі забезпечено відшкодування втрат на суму 25,5 млн грн.

  За результатами проведених державних фінансових аудитів об’єктам контролю надано 144 пропозиції, 97 з них виконано.

  До установ та організацій, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано 76 фінансових санкцій у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень розпорядникам бюджетних коштів та призупинення бюджетних асигнувань.

  Правоохоронним органам передано матеріали 26 ревізій та 1 державного фінансового аудиту, за результатами розгляду яких розпочато 17 досудових розслідувань та вручено 3 письмових повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  За порушення законодавства притягнуто до адміністративної відповідальності 181 посадову особу, 35 – до дисциплінарної та матеріальної. Трьох осіб звільнено з посад.

  Окрім того, полтавські аудитори ініціювали 17 позовів щодо усунення виявлених порушень перед органом прокуратури та об’єктом контролю.

  Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 178,5 млн грн.