• In English
 • З початку року одеські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму понад 12 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 01 квітня 2019 року о 10:21

  Упродовж січня-березня 2019 року державні аудитори Південного офісу Держаудитслужби забезпечили відшкодування втрат на суму 12,2 млн грн.  За звітний період до бюджетів різних рівнів, бюджетних установ, підприємств і організацій надійшло 5,3 млн грн. Відшкодовано і поновлено втрат фінансових і матеріальних ресурсів, які допустили підконтрольні об’єкти, на майже 7 млн грн.

  Керівники місцевих органів влади, підприємств та організацій за результатами аудитів, ревізій, перевірок прийняли 23 управлінські рішення.

  Матеріали 9 ревізій одеські аудитори передали правоохоронним органам для відповідного реагування. За результатами їх розгляду розпочато 16 досудових розслідувань, вручено 10 письмових повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  До підприємств та установ, де виявлені порушення, у трьох випадках застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

  З початку року завершено 3 державні фінансові аудити діяльності суб’єктів господарювання, 1 – виконання бюджетних програм та 1 – виконання місцевих бюджетів. Під час їх проведення виявлено неефективні управлінські дії і ризикові операції, що призвели до упущених вигод (неотриманих доходів) та непродуктивних (зайвих) витрат на суму 238,6 млн грн. Аудитори надали 68 пропозицій, з яких враховано 50.

  За вчинені фінансові порушення 45 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.