• In English
 • З початку року на розгляд експертів Запорізької області надійшло 9 917 проектів землеустрою з інших областей

  З початку поточного року в порядку екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки експерти Держгеокадастру в Запорізькій області прийняли до опрацювання 9 917 проектів землеустрою з інших областей, з яких на сьогодні опрацьовано 9 441 проект. Позитивну оцінку експертів отримали 7 468 робіт (79%), негативну – 1 973 (21%).

  За цей період фахівці Головного управління Держгеокадастру в Запорізькій області направили на погодження до інших областей 5 117 проектів землеустрою.

  У Запорізькій області кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта становить 16 осіб.

  Довідково

  Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

  Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу.