• In English
 • Ігор Жданов закликав громаду Ніжина спільно працювати над розвитком місцевого спорту
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 26 листопада 2018 року о 15:11

  26 листопада Міністр молоді та спорту Ігор Жданов з робочою  поїздкою відвідав місто Ніжин. Разом з народним депутатом краю Олександром Кодолою урядовець поспілкувався з громадою – керівництвом міста, спортсменами, головами спортивних федерацій, директорами спортивних шкіл, тренерами.

  Обговорювали умови праці спортсменів і тренерів, розвиток спортивної інфраструктури на національному, обласному та районному рівнях.

  Ігор Жданов закликав громаду Ніжина об'єднуватися та спільно працювати над розвитком місцевого спорту.

  «На сьогодні є відповідні умови та ресурси в Державному фонді регіонального розвитку. Це квота в 10% на відбудову спортивної інфраструктури, яка була закріплена за ініціативи Мінмолодьспорту. Окрім того, слід направляти на спорт додаткові ресурси, що були отримані громадами внаслідок реформи децентралізації», - наголосив Міністр.

  Ігор Жданов ознайомився також з реалізацію проекту "Спортивний Ніжин - здорова нація". В рамках цієї ініціативи у місті проводяться спортивні змагання серед шкіл, а на території стадіону "Спартак" нещодавно відкрито професійний боксерський вуличний ринг (законсервовано на зимовий період). Також збудоване сучасне міні-футбольне поле зі штучним покриттям, розвивається велоінфраструктура. Ведеться будівництво та планується відкриття спортивного майданчика. У той же час реконструкції потребує й сам міський стадіон.