• In English
 • З початку року на розгляд експертів Закарпаття надійшов 5 741 проект землеустрою з інших областей

  З початку 2018 року в рамках реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, до органів Держгеокадастру Закарпатської області надійшов 5 741 проект землеустрою з інших областей. На сьогодні фахівцями опрацьовано 5 596 проектів, з них отримали позитивний висновок - 4 603, негативний – 993, ще 145 проектів перебувають на розгляді.

  Найбільше проектів землеустрою опрацювали експерти у Тячівському (1 045), Міжгірському (862) та Виноградівському (634) районах Закарпатської області.

  Фахівці Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області направили на погодження до інших областей 6 843 проекти землеустрою, з них на сьогодні опрацьовано 6 588 проектів, з яких 4 774 отримали позитивний висновок, 1 814 – негативний, ще 255 робіт перебувають на розгляді.

  У Закарпатській області кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта становить 22 особи.

  Довідково

  Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

  Розгляд та погодження або відмова у погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.