• In English
 • З початку року на розгляд експертів Кіровоградщини надійшло 5 483 проекти землеустрою з інших областей

  З початку поточного року в рамках реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки до органів Держгеокадастру Кіровоградської області надійшло 5 483 проекти землеустрою з інших областей. На сьогодні експерти опрацювали 5 355 робіт, з них позитивний висновок отримали 4 263 проекти, ще 128 перебувають на розгляді.

  З цей же період фахівці Головного управління Держгеокадастру в Кіровоградській області направили на погодження до інших областей 5 337 проектів землеустрою, з них на сьогодні опрацьовано 5 074 проекти, з яких 3 643 примірники землевпорядної документації отримали позитивний висновок, ще 263 проекти землеустрою перебувають на розгляді експертів.

  У Кіровоградській області кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта, становить 22 особи.

  Довідково

   Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

  Розгляд та погодження або відмова у погодженні проектів землеустрою здійснюються працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.