• In English
 • З початку року на Миколаївщині видано майже 34,8 тис. витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки

  З початку поточного року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області видали фізичним та юридичним особам 34 789 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

  Найбільше таких документів видано щодо ділянок, розташованих на території Миколаївського (8 650), Вітовського (4 632), Баштанського (3 978), Березанського (2 408) та Новоодеського (2 002) районів Миколаївської області.

  Із загальної кількості документів 29 531 витяг надано на підставі заяв, сформованих через Публічну кадастрову карту в режимі онлайн. Через центри надання адміністративних послуг надано 5 258 витягів.

  Довідково

  Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання.