• In English
 • З початку року кадастрові реєстратори Івано-Франківщини зареєстрували більше 32 тис. земельних ділянок

  З початку 2018 року фахівці землевпорядної служби Івано-Франківщини зареєстрували 32 052 земельні ділянки. З цієї кількості 12 500 земельних наділів зареєстровано у Державному земельному кадастрі в онлайн-режимі за допомогою сервісу e.land.gov.ua.

  Найбільше ділянок зареєстровано за допомогою електронного сервісу у Калуському (1 459), Богородчанському (1 326) та Галицькому (1 215) районах Івано-Франківської області.

  Одним з найважливіших напрямів діяльності Держгеокадастру є ведення Державного земельного кадастру. Надання витягу з Державного земельного кадастру та реєстрацію земельної ділянки можна назвати найпопулярнішими послугами сфери земельних відносин на сьогодні.

  З початку 2018 року фахівці землевпорядної служби Івано-Франківщини видали 20 179 витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. З них 7 303 витяги було замовлено он-лайн через мережу Інтернет.

  Найбільше витягів з кадастрової системи видано у м. Івано-Франківську (2 467), Тисменицькому (2 140) та Коломийському (1 943) районах Івано-Франківської області.

  Також однією із популярних послуг у сфері земельних відносин на сьогодні є онлайн-замовлення витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки. Відомості про нормативну грошову оцінку землі необхідні при здійсненні цивільно-правових угод щодо земельних ділянок та прав на них. На Івано-Франківщині з початку 2018 року цим сервісом вже скористалися по 11 794 земельних ділянках.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.