• In English
 • З початку року кадастрові реєстратори Івано-Франківщини розглянули 34 тис. заяв з питань ведення Державного земельного кадастру та спрямували до бюджету понад 833 тис. грн

  З початку поточного року фахівці Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області надали громадянам і юридичним особам 34 тис. адміністративних послуг, з яких більшість – 78,5% (26,7 тис. заяв ) надано безоплатно.

  Найбільш затребуваною громадянами послугою на сьогодні є реєстрація земельних ділянок в Державному земельному кадастрі. Цьогоріч землевпорядники Івано-Франківщини зареєстрували 12,02 тис. земельних ділянок та видали витяги з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки. З цієї кількості в режимі он-лайн опрацьовано 11,8 тис. заяв щодо реєстрації земельних ділянок, зареєстровано в Державному земельному кадастрі – 10,9 тис. земельних ділянок.

  Також з початку року через електронні сервіси Держгеокадастру надійшло 2,09 тис. запитів про надання витягів із Державного земельного кадастру, на які кадастрові реєстратори Івано-Франківської області видали 2,07 тис. відповідних документів.

  Загалом за цей період за платні адміністративні послуги (7,34 тис. заяв) до бюджетів різних рівнів фахівці Держгеокадастру Івано-Франківщини спрямували 833,5 тис. гривень.

  Найбільше коштів – понад 714 тис. грн – надійшло до місцевих бюджетів Прикарпаття за надання витягів із Державного земельного кадастру про земельну ділянку (6,8 тис. заяв).

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.