• In English
 • З початку року кадастрові реєстратори Чернігівщини зареєстрували більше 18,5 тис. земельних ділянок

  За січень-березень 2020 року державні кадастрові реєстратори Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області зареєстрували більше 18,5 тис. земельних ділянок. З них 9,9 тис. заяв (53%) надійшло за допомогою онлайн-сервісів Держгеокадастру.

  Найчастіше громадяни зверталися із заявами про реєстрацію земельних ділянок та видачу витягів з Державного земельного кадастру про земельні ділянки. На сьогодні кадастрові реєстратори Чернігівщини зареєстрували 18 530 земельних ділянок та видали 11 425 витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку.

  Найбільшу кількість заяв опрацювали фахівці у Бобровицькому (4 251), Чернігівському(3 761) та Городнянському (3 627) районах Чернігівської області.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.