• In English
 • Уряд вніс зміни до постанови про запровадження спецмита на імпорт вугілля
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 10 квітня 2020 року о 16:32

  Прем’єр-міністр Денис Шмигаль підписав зміни до постанови, якою з 15 квітня встановлюється 65-відсоткове мито на імпорт з Російської Федерації деяких типів вугілля.

  Відповідні зміни зафіксовані у пункті 1 постанови №261 від 18 березня 2020 року.

  Даним документом вносяться зміни до постанови №624 від 7 липня 2019 року «Питання запровадження спеціального мита на окремі товари походження з РФ, що ввозяться на митну територію України».

  Коментуючи рішення, Прем’єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що доручення опрацювати питання трансформації вугільних регіонів та захисту вітчизняної вугільнодобувної галузі отримав ще на посаді Віце-прем’єр-міністра.

  «У процесі роботи над документом ми зіштовхнулися з необхідністю розмежувати вугілля, яке видобувається в Україні, та вугілля, яке ми вимушені імпортувати. Тому доволі довго постанова №261, ухвалена на доручення Президента 18 березня, була на доопрацюванні. Однак ми змогли виробити механізм, який з 15 квітня встановлює 65-відсоткове мито на імпорт того типу вугілля, яким Україна здатна самотужки забезпечити свій ринок», — додав очільник Уряду.

  Він наголосив, що захист української вугільної промисловості — це ще один крок до енергонезалежності.