• In English
 • З початку року експертами органів Держгеокадастру у Закарпатській області прийнято до опрацювання 1 304 проекти землеустрою з інших областей

  З початку 2018 року експертами органів Держгеокадастру у Закарпатській області прийнято до опрацювання 1 304 проекти землеустрою з інших областей. Станом на сьогодні експертами опрацьовано 1 179 проектів.

  Із загальної кількості проектів, що надійшли 946 робіт отримали позитивний висновок, 233 – негативний, ще 125 проектів знаходяться на розгляді експертів.

  Найбільше проектів землеустрою опрацювали експерти у Міжгірському (216), Тячівському (182), Воловецькому (173) та Виноградівському (134) районах Закарпатської області.

  Спеціалістами Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області направлено на погодження до інших областей 1 433 проекти землеустрою, з них опрацьовано 1 249 проектів, з яких 873 отримали позитивну оцінку, 376 – негативну, ще 184 проекти знаходяться на розгляді.

  У Закарпатській області кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта становить 22 особи.

  Довідково

  Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року №580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

  Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.