• In English
 • З початку року до експертів Держгеокадастру Житомирщини надійшло на погодження 8,5 тис. проектів землеустрою з інших областей

  Від початку 2018 року фахівці Головного управління Держгеокадастру в Житомирській області прийняли до опрацювання 8 470 проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, які надійшли на погодження з інших областей.

  На сьогодні експерти опрацювали 8 365 проектів, з них найбільше – у Коростенському (850), Ружинському (827) та Баранівському (825) районах Житомирської області.

  Структурними підрозділами Держгеокадастру Житомирщини за цей період направлено на погодження до інших областей 6 140 проектів землеустрою, з яких опрацьовано 6 105 проектів.

  У Житомирській області кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта, становить 23 особи.

  Довідково

   Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами Держгеокадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Держгеокадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

  Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюються працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.