• In English
 • З початку року до бюджетів Чернігівської області надійшло 1,37 млн грн за адмінпослуги у сфері земельних відносин

  З початку нинішнього року фахівці землевпорядної служби Чернігівської області надали населенню 105 871 адмінпослугу. З них 93 280, або 88% – на безоплатній основі. Ще 12 591 адміністративну послугу (12%) надано на платній основі.

  Серед безоплатних послуг найбільшою популярністю користується послуга з видачі витягу з технічної документації про нормативно-грошову оцінку земельної ділянки. Таких послуг надано 42 400. Крім того, державні кадастрові реєстратори надали 21 052 послуги з державної реєстрації земельної ділянки, що також надається безоплатно. Також фахівці видали 4 197 висновків про погодження документації із землеустрою.

  За надання платних адміністративних послуг протягом 2020 року до бюджетів Чернігівської області надійшло 1, 37 млн гривень. Серед платних адміністративних послуг на Чернігівщині найбільша кількість запитів стосувалася надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Таких послуг надано 11 927 на суму 1,25 млн гривень. За здійснення 257 державних експертиз землевпорядної документації бюджет поповнено на 17,25 тис. гривень.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.