• In English
 • З початку 2020 року до місцевих бюджетів Закарпатської області надійшло понад 700 тис. грн за адмінпослуги у сфері земельних відносин

  З початку поточного року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області надали населенню 62 772 адміністративні послуги. З них 57 039 – на безоплатній основі. Ще 5 733 адміністративні послуги надано на платній основі.

  Серед безоплатних адмінпослуг переважали послуги з державної реєстрації земельної ділянки (18 647), видачі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження її державної реєстрації (17 423) та з видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (11 445).

  За надання платних адміністративних послуг з початку 2020 року до місцевих бюджетів Закарпатської області надійшло 708,6 тис гривень. Платні послуги, які найчастіше замовляли громадяни, стосувалися надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу про земельну ділянку (4 776), виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, яка була допущена не з вини органу, що здійснює його ведення  (503), а також проведення обов`язкової, добровільної державної експертизи землевпорядної документації (384).

   Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.